سرکار خانم غصون مسلمی در سال 1347 در شهر مقدس کاظمین متولد شد. و در دو سالگی به همراه خانواده به ایران آمد. و مدارج تحصیلی خود را تا مقطع کارشناسی علوم قرآنی در ایران طی کرد.

درسال 1373 به طور جدی وارد عرصه ی حفظ قرآن کریم شد و در سال 1375 در حین حفظ قرآن به عنوان مدرس حفظ قرآن در موسسه دارالتحفیظ قرآن کریم مشغول به کار شد و در سال 1378 حفظ خود را به پایان رساند.از سال 1377 به عنوان داور کشوری مسابقات قرآن به حوزه ی داوری نیز ورود پیدا کرد.

حدود بیست سال در موسسه دارالتحفیظ به عنوان مدرس و معاون آموزشی ومسوول اجرایی حفظ و مسوول فرهنگی مشغول به کار شد. و از سال 94 موسسه قرآنی تسنیم را تاسیس نمود و به تدریس و مدیریت در این موسسه پرداخت.

 

 

صفحه ی استاد خانم غصون مسلمی در وبگاه قرآنی تسنیم

 

 

درباره وبگاه قرآنی تسنیم

یادگیری مفاهیم نکات و فنون حفظ قرآنی

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ترم پائیزه وبگاه قرآنی تسنیم با برپایی کلاس‌های حفظ و تثبیت قرآن کریم، آموزش داوری صحت حفظ(طبق آئین‌نامه جدید سازمان اوقاف و امور خیریه) با تدریس غصون مسلمی از امروز سوم مهرماه آغاز شد.
همچنین کلاس‌های دیگری چون سبک زندگی در نهج‌البلاغه با تدریس حیادار، تبیت قرآن با مربیگری نجمه شبانی قهرودی، صوت و لحن با مربیگری شیما چنگی و آموزش فقه توسط غروی در این ترم تشکیل خواهد شد.
از دیگر دوره‌ها می‌توان به قرائت قرآن مهدوی و دوره تذهیب و خوشنویسی با تدریس بهشتی اشاره کرد. همچنین این کلاس‌ها با حضور بانوان در سنین مختلف برپا می‌شود.
گفتنی است؛ وبگاه قرآنی تسنیم در خیابان ۱۷ شهریور، کوچه پرورش قرار دارد.